Samorząd Uczniowski

klas 4-8

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa 

im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej

Aktualności

Wszystkim dziewczynom i kobietom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta 

Walentynki

Tegoroczne Walentynki w naszej szkole były pełne miłości i radości! Uczniowie mieli możliwość wysłania gotowej walentynki w kształcie serca do wybranej osoby lub przyjaciela. Akcja walentynkowa przyniosła nam wszystkim  uśmiech na twarzach. To wspaniała inicjatywa, która przypomina nam o sile przyjaźni i miłości w naszej społeczności szkolnej.

Bal karnawałowy

W naszej szkole zorganizowaliśmy bal karnawałowy dla naszych kolegów i koleżanek. Bal bal był pełen atrakcji między innymi kącik z grami, świetna muzyka,  pokaz mody oraz stanowisko fotograficzne, cieszące się popularnością szczególnie wśród młodszych klas. W ten dzień można było przynieść słodycze. To był naprawdę fantastyczny dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy!

10 listopada 2023r. - Święto Niepodległości

Ogłaszamy wyjątkową akcję. W dniu 10 listopada, aby uczcić Święto Niepodległości, prosimy wszystkich uczniów klas 4-8, aby ubrali się na galowo albo na biało-czerwono. Można przynieść wszystkie biało-czerwone elementy (czapki, szaliki itd.)


31 października 2023r. - Halloween

Z okazji Halloween zorganizowaliśmy dla naszych koleżanek i kolegów dużo atrakcji. Była dyskoteka, pokaz halloweenowych strojów, strasznie ubrane sale lekcyjne, a wszystko z dużą porcją słodyczy i ciast przyniesionych przez uczniów. Było wspaniale.


13 października 2023r. Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zrobiliśmy naszym nauczycielom niemałą niespodziankę. Każda klasa przygotowała krótkie przedstawienie na temat "Gdyby nasz wychowawca uczył innego przedmiotu...". Oprócz tego nasi nauczyciele otrzymali także pamiątkowe dyplomy i mnóstwo życzeń zdrowia, sukcesów w pracy i spełnienia marzeń. https://youtu.be/VqGJqKTIaW8

30 września 2023 r. Dzień Chłopaka

Naszym wszystkim chłopakom i mężczyznom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.