2019-2020

Samorząd Uczniowski.pdf

Podsumowanie akcji 

Góra Grosza

Końcem lutego podsumowaliśmy akcję Góra Grosza. Zebraliśmy w tym roku 10947 monet, w tym 7507 jedno- i dwugroszówek.  Łączna kwota, która zostanie przekazana Towarzystwu Nasz Dom to 445,51 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy do naszych słoików wrzucili choćby grosz.

Szkolny Konkurs Fotograficzny

Formularz głosowania na najlepsze zdjęcie:

Kiermasz Świąteczny

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, w czasie którego można było kupić niezwykłe rzeczy wytworzone przez uczniów i rodziców.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony został oczywiście na cele charytatywne.

Dyskoteka Andrzejkowa

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę andrzejkową. Biletem wstępu była butelka z wodą. Genialną oprawę muzyczną zapewnił najlepszy DJ - pan Łukasz Luszczak.

Góra grosza

Czasem nosimy ze sobą w kieszeni grosze, drobne reszty z zakupów, których nigdy nie użyjemy i są nam niepotrzebne.

Lecz gdyby każdy oddał 50 groszy możemy dużo uzbierać! Dlatego nasza szkoła uczestniczy w charytatywnej akcji „Góra Grosza“. Polega ona na zbieraniu zbędnych miedziaków do skarbonki, a następnie przekazywaniu ich na cele charytatywne. Zachęcamy do wrzucenia grosików do słoika, który znajduje się w sekretariacie na drugim piętrze.Halloween 2019

W czwartek, 31 października, w naszej szkole odbyło się Halloween. Klasy młodsze, 0 - 3, wzięły udział w balu i oczywiście miały "luźne" lekcje w czasie których oglądały filmy.

Starsi uczniowie uczestniczyli w szkolnym konkursie na najefektowniej ubraną klasę. Przebrania wielu naszych koleżanek i kolegów były naprawdę świetne, ale największe wrażenie na komisji oceniającej zrobiła klasa 5C! 

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w wykonaniu strojów oraz za upieczenie pysznych ciast. 

Klasie 5C gratulujemy zwycięstwa - w nagrodę uczniowie tej klasy pójdą na lody.

Koleżanki, Koledzy, Szanowni Rodzice, 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dary przyniesione na zbiórkę, dla Schroniska Miejskiego dla Bezdomnych Zwierząt REKSIO w Bielsku Białej. 

Planując akcję, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu. 

We wtorek, 15 października, wybraliśmy się do Schroniska, aby dostarczyć zebrane przedmioty. Dary zostały przyjęte z wielką radością, a my cieszymy się, że mogliśmy pomóc. 

4  października

Światowy Dzień Zwierząt

Zbiórka dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt REKSIO.

W dniach 7-9 października 2019 r. naszej szkole trwała akcja charytatywna, polegająca na zbieraniu koców, legowisk i wszelkich akcesoriów potrzebnych bezdomnym psom i kotom. Uczniom bardzo bliskie sercu są zwierzęta, dlatego zebraliśmy ogromną ilość darów. 15 października reprezentanci każdej klasy pojechali do schroniska Reksio, aby zebrane przedmioty przekazać. Zostaliśmy ciepło przyjęci, mieliśmy okazję porozmawiać z pracownikami o problemach zwierząt tam mieszkających. Widok smutnych pyszczków na długo pozostanie w naszej pamięci. Na pewno znów zorganizujemy akcję charytatywną na rzecz schroniska!